China efectuează acum cele mai multe transplanturi de organe din lume, dar are puțini donatori voluntari. În timp ce guvernul a recunoscut că recoltează organe de la deținuții decedați, aceștia reprezintă doar o mică parte din transplanturile efectuate în țară. Bazat pe un deceniu de cercetare, acest documentar descoperă adevărata sursă a acestor organe: o crimă împotriva umanității în curs de desfășurare, estimată anual la zeci de mii de victime nevinovate.
Industria transplantului din China: crimă împotriva umanității, estimată anual la zeci de mii de victime nevinovate

Numai in China?
Se fura organe și în ukra, de la soldații găsiți morți sau pe moarte
Cit puteți fi de josnicii?dar de mafia evreiască de ce nu spuneți?in israel e cea mai mare bancă de organe dim lume.de ce?
Mafia e internaţională, şi da, am menţionat că nu numai în China se întîmplă furt de organe – https://www.aparatorul.md/retea-internationala-de-trafic-de-organe/