Într-o dimineaţă, calugaritei Nicolae (Safronova), cunoscuta oamenilor ortodocsi a Sfintei Rusii din filmul “Vine Regele”, i s-a aratat, in chilia sa, Sfantul Serafim de Sarov, care a cerut să le transmită oamenilor ortodocsi că apa va disparea.
Pentru ca aceasta să nu se întâmple, e nevoie ca în toată ţara Rusiei Kievlene sa fie instalata Crucea lui Hristos la izvoarele de apă.
În plus, Parintele Serafim a indemnat poporul rus sa faca mai multa rugăciune înaintea icoanei Maicii Domnului “Invincibila Victorie” (“Czestochowa”).
Va fi o mare calamitate atuncea pe pământ, nici măcar apă nu va mai fi, apoi va fi războiul mondial (al treilea n. ed.). Doamne Ajuta!
Sursa: 3rm.info
Într-o dimineaţă, calugaritei Nicolae (Safronova), cunoscuta oamenilor ortodocsi a Sfintei Rusii din filmul “Vine Regele”, i s-a aratat, in chilia sa, Sfantul Serafim de Sarov, care a cerut să le transmită oamenilor ortodocsi că apa va disparea. Pentru ca aceasta să nu se întâmple, e nevoie ca în toată ţara Rusiei Kievlene sa fie instalata […] 👉👉 https://c.aparatorul.md/kef4r 👈
Într-o dimineaţă, calugaritei Nicolae (Safronova), cunoscuta oamenilor ortodocsi a Sfintei Rusii din filmul “Vine Regele”, i s-a aratat, in chilia sa, Sfantul Serafim de Sarov, care a cerut să le transmită oamenilor ortodocsi că apa va disparea. Pentru ca aceasta să nu se întâmple, e nevoie ca în toată ţara Rusiei Kievlene sa fie instalata […] 👉👉 https://c.aparatorul.md/1aai7 👈
Într-o dimineaţă, calugaritei Nicolae (Safronova), cunoscuta oamenilor ortodocsi a Sfintei Rusii din filmul “Vine Regele”, i s-a aratat, in chilia sa, Sfantul Serafim de Sarov, care a cerut să le transmită oamenilor ortodocsi că apa va disparea. Pentru ca aceasta să nu se întâmple, e nevoie ca în toată ţara Rusiei Kievlene sa fie instalata […] 👉👉 https://c.aparatorul.md/vygst 👈
La canal cu voi gunoaielor sau adus lopeți noi .
Da scrie în cărți că va dispărea apa că vor seca rîurile Dacă mergi cu mașina peste poduri sunt indicatoare cu numele rîului care a fost că apa nu este numa maracini Dumnezeu să ne ajute pe toți Rugati-va fraților că vor veni vremuri grele
Într-o dimineaţă, calugaritei Nicolae (Safronova), cunoscuta oamenilor ortodocsi a Sfintei Rusii din filmul “Vine Regele”, i s-a aratat, in chilia sa, Sfantul Serafim de Sarov, care a cerut să le transmită oamenilor ortodocsi că apa va disparea. Pentru ca aceasta să nu se întâmple, e nevoie ca în toată ţara Rusiei Kievlene sa fie instalata […] 🔺 https://c.aparatorul.md/4dr8s 🔺
Dreapta Credinţă de unde și până unde Rusia sfântă? Acești criminali nu pot fi sfinți.
va fi o pulă în gura lui Dumnezeu și mult căcat în capetele proștilor
Într-o dimineaţă, calugaritei Nicolae (Safronova), cunoscuta oamenilor ortodocsi a Sfintei Rusii din filmul “Vine Regele”, i s-a aratat, in chilia sa, Sfantul Serafim de Sarov, care a cerut să le transmită oamenilor ortodocsi că apa va disparea. Pentru ca aceasta să nu se întâmple, e nevoie ca în toată ţara Rusiei Kievlene sa fie instalata […] 👉 https://c.aparatorul.md/82gxm 👈
Doamne miluieste-ne….
Doamne miluieste-ne…
Doamne ajută să nu fie!
TELEGRAM- PROPAGANDA RUSEASCA PE FACEBOOK ! PUNE-TI BOTUL !
Iar propaganda ruseasca cu sfinți jegoși și sălbatici?
Balan Ioan Pieri satano
Andrei Andrei Satana ești tu , chiar dacă ai nume de sfânt.
Buna ziua, va rog sa-mi trimiteti un mesaj privat sau sa ma adaugati pe Facebook, vreau sa va fac un cadou ❤️📖🙏. Multumesc mult.Dumnezeu sa va binecuvanteze din belsug.
Da va fi dar nu se cunoaste cand! Pana atunci sa ne bucurăm de tot ce nea dat Dumnezeu
O sleata de dezaxati.
Și ?? A venit Regele ??Cleptomani .
Amin
Apărătorul ruzziei nazyst3.
🤢🤮
Amin
Doamne fereștene de rele.. Am.
Doamne Iisuse Hristoase miluieste-ne pe noi pacatosii!
, 😪😪
Povesti pentru prosti! Oare cum de toți sfinții ăștia apar din est! Oare ni se sugerează că poporul rus e unul mai credincios decât alții! Nu cred că acest site promovează asta! E doar o scăpare!😅
De credibil este numai ce ni sa vestit prin Sfintel Scripturi !
Doamne miluestene și fereștene
de tot Râul Amin.
Doamne ferește,fie-ți milă de copii.iartă-ne și nu ne părăsi nici o clipă. AMIN.
Doamne ajută-ne!
Doamne ferește ne de așa ceva ferstene de tot ce este rău , Doamne miluiește ne pe toții păcătoșii !
Trebuia să-l pună să facă semnul crucii și apoi să vorbească cu el . Îngerii întunericului se îmbracă în felurite înfățișări!
de unde scoateți basmele astea de speriat copii?
Doamne ajuta Amin ➕👏
Poate, dacă ne rugăm la acest sfânt Serafim, unde cade o bombă a rușilor va țâșni un izvor de apă.
Mihai Timisescu ar fi bine să citiți viața Sfântului Serafim de Sarov și a tuturor sfinților ruși,care se roagă pentru Rusia.
Larissa Barda După Putin. Ar fi bine ca și Kirill și ceilalți patriarhi ortodocși să se roage pentru pace, cum face papa Francisc. O
Larissa Barda nu ai cui să explici sunt prea îndoctrinați de Occident
Bună ziua , vreau sa dau pomelnic de 40 liturghii , la ce mănăstire pot da ?
Petru Mirela La Manastirea Biblioteca Nationala.
BIRUINȚA LUMINII PE PĂMÂNT VA VENI CU CERTITUDINE ! VA FI SI VA VENI ! CÂND? RĂBDARE! DOAR TATĂL, PĂRINTELE LUMINILOR ȘTIE CEASUL, CLIPA CÂND SE VA DEZLĂNȚUI CU TOT CERUL PREGATIT DE MAREA INTERVENȚIE CE VA ELIBERA PLANETA SI OAMENII INCATUȘAȚI DE INTELIGENȚA MALEFICA A CELUI RĂU ! PĂMÂNTUL ESTE ACUM IN CEL MAI CRUNT INTUNERIC ! ÎNTUNERICUL CEL MAI DE JOS, ÎNTUNERICUL NEȘTIINȚEI, BEZNA MINȚII, LIPSA PĂCII, ABSENȚA IUBIRII ! ACESTE NON VIRTUȚI AU FOST PROPAGATE, INOCULATE PRIN TV, TELEFON, INTERNET, REȚELE DE SOCIALIZARE NOCIVE, CA SI PRIN IMENSA PROPAGANDĂ, MINCIUNĂ SI MANIPULARE PERFID LUCRATĂ CU DIBACE VICLENIE DE ȘEFII ÎNTUNERICULUI. UN VORTEX CARE TRAGE AMEȚITOR IN JOS IN NOROIUL INSTINCTELOR PRIMARE PE TOT NOVICELE CE CADE IN PLASA LOR ,www . CINE ÎȘI VA IUBI SUFLETUL IN ACEASTĂ VIAȚĂ MATERIALĂ AMĂGITOARE, IL VA PIERDE PENTRU VIAȚA VEȘNICĂ! GRAV! TOATE CELE 4 EVANGHELII SUNT PLINE DE ACESTE AVERTIZĂRI, FĂCUTE DE HRISTOS DOMNUL DE ACUM 2000 DE ANI. NUMAI CEI CE SE VOR RUGA VOR SCĂPA DIN VÂRTEJUL MORȚII DEFINITIVE. NU A TRUPULUI, CI A SUFLETULUI DEVENIT ZOMBI. DECI, RUGAȚI-VĂ, RUGAȚI-VĂ, RUGAȚI-VĂ, ȚINEȚI CU DINȚII ȘI SUFLETUL VOSTRU DE DUMNEZEU, CITIȚI CELE SFINTE, HRĂNIȚI-VĂ MAI MULT CU PACEA SI LUMINA IUBIRII LUI DUMNEZEU, IN TREIME! HRISTOS VĂ VA OCROTI IN LUMINA DUHULUI SĂU SFÂNT. TERORISMUL ACESTA AL ÎNTUNERICULUI PLANETAR NU VA MAI DURA MULT! PRIN RĂBDAREA VOASTRĂ VEȚI CÂȘTIGA SUFLETELE VOASTRE, BUNUL VOSTRU CEL MAI DE PREȚ!APOCALIPSA SF.IOAN NE DĂ SPERANȚA MOMENTULUI, CÂND ACEST VIS URĂT SE VA SFÂRȘI IN VICTORIOASA LUMINĂ DIVINĂ IN PACE, IUBIRE SI UNIRE . CĂCI LUMINA LUMINEAZĂ IN INTUNERIC, IAR ÎNTUNERICUL NU A BIRUIT-O. AȘA SĂ NE AJUTE BUNUL DUMNEZEU, DREPTUL JUDECĂTOR . amin
Aveți agenda bine pusă la punct. dar vorbim de dragoste divină ,da?!
Va aratati ca si vanduti rusilor aici. Tradatorilor!
Ăsta e Nicolae travestit !!!
Iascau Marius Bine că nu e SECTANT
Prosteală ieftină!
Doamne milueste-ne pe noi păcătoșii
Slavă lui Dumnezeu!
Doamne ajută la toată lumea!
Plagiat
Cum mai merg rublele,prost de tot vad
Apară ne doamne…
Amin
Dar cum se face că acestor sfinți ruși taman nenorocirile pe care propriul neam le aduce în jur, nu le-au văzut? E cusută cu ață albă.
ABUREALĂ cufurită
Mariana Ienea mor de rîs. Toată biblia e o mizerie mincinoasă și tu mă trimiți la serafim ???
Oare de ce omul pe care l-a creat Dumnezeu dea lungul istoriei nu ia disparut animalul din el si cauta mereu sa se bata cu altul si sa nu aiba iubire!??? De ce trebuie tot timpul sa fie mai mult animal decit om! Cit de bun este Dumnezeu cu el de-l iarta! Cind vom ajunge ca pruncii sa nu mai existe rautate si razboie! ??? Coboara Doamne si fa judecata ta dreapta si salveaza-ne sa devenim ca pruncii??
Iartane Doamne iartane Amin
Doamne Iisuse Hristose Fiul Lui Dumnezeu, iarta-ne , miluieste-ne și mantuieste sufletele noastre ,așa cum Ști Tu Doamne !Amin !
Doamne ajutăne și ne iartă pe noi păcătoșii, Amin 🙏😇
Doamne miluiește-ne!🙏😪